Specializujeme se na výrobu a montáž ocelových protipožárních dveří, vrat a protipožárních ucpávek. Dále výrobu protihlukových a zateplených dveří a vrat. Dokážeme vám ale nabídnout i naší výrobu HUP a Protipožárních dvířek. V případě dotazů, poptávek nebo obecných informací nás neváhejte kontaktovat!


Protipožární dveře a vrata

Náš sortiment zahrnuje širokou škálu jednokřídlých, dvoukřídlých, posuvných, gravitačních, s pohonem i bez pohonu, otočných, plných, celoprosklených i částečně prosklených dveří.

Více informací


Protipožární okna a stěny

Protipožární okna a stěny jsou dalšími nezbytnými prvky v oblasti požární ochrany staveb. Nabízíme protipožární okna atypických rozměrů, která vyrábíme z kvalitních ocelových profilů.

Více informací


Protipožární ucpávky

Provádíme odbornou aplikaci protipožárních ucpávek v objektech v rámci požární ochrany staveb. Požární ucpávky zamezují šíření ohně i kouře a zabraňují tak možným škodám při případném požáru .

Více informací


Protipožární klapky

Nabízíme protipožární klapky, klapky určené k odvodu kouře, požární stěnové uzávěry i regulační klapky a stěnové mřížky atypických rozměrů. Za příplatek nabízíme klapky s elektromagnetem nebo servopohonem.

Více informací


Protihlukové dveře a vrata

Nabízíme průmyslové dveře a vrata se zvýšenou zvukovou izolací. Protihlukové uzávěry využijete zejména v technických místnostech, které je nutno izolovat od výrobních nebo administrativních ploch.

Více informací


Zateplené dveře a vrata

Nabízíme zateplené vnější i vnitřní dveře a vrata na míru.

Více informací


Výroba dvířek HUP

Jako doplňkovou výrobu nabízíme dvířka HUP ve čtyřech základních skladových rozměrech, nebo výrobu atypických rozměrů dle domluvy .

Více informací


Kovovýroba Brány/ branky / poklopy

Provádíme zakázkové práce v oblasti kovovýroby. Vyhovíme vašim standardním i nestandardním požadavkům v tomto oboru. Zaměřujeme se především na drobnou kovovýrobu dle zadání zákazníka.

Více informací


Revizní protipožární dvířka

Nabízíme výrobu revizních protipožárních dvířek pro snadné osazení do instalačních šachet.

Více informací